Horvátországi vásáron vehetnek részt az agrárvállalkozók
2017. február 06. hétfő 16:33

Magyar vállalkozók részére megjelenési lehetőséget kínál a Baranya Megyei Vállalkozó Központ Horvátországban.
Kitekintene más piacokra? Tegye meg velünk az első lépéseket, s éljen a kínálkozó lehetőséggel!
A Baranya Megyei Vállalkozói Központ Alapítvány a Viroexpo - 2017. február 25-28. - fogyasztói vásárra és a Bjelovarski Sajam - 2017. március 28 - április 2. - mezőgazdasági szakmai kiállításra várja azokat az érdeklődő vállalkozásokat, akik szeretnék termékeiket és szolgáltatásaikat Horvátországban is népszerűsíteni, ott üzleti kapcsolatokat építeni.
A vállalkozói központ által szervezett kedvezményes kiállítási megjelenési lehetőséggel, a rendelkezésre álló közös standon az alábbiakat nyújtják: részvétel a kiállításon, felszerelt kiállítási standrész igénybevétele (4 m2-es syma stand, bútorzati elemekkel, árambekötéssel), katalógusszolgáltatások biztosítása és a közös standon tolmács biztosítása.
A részvételi díj csupán 50.000 Ft+áfa!
A jelentkezés határideje 2017 február 10.
Részvétellel kapcsolatos információk és jelentkezés: Végh Gábor vásárigazgató 20/941-9146, [email protected]
(x)
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Ajándékokat gyűjtenek a...
- Megdőlt a legalacsonyabb vízállás...
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Baranyában is programokat kínálnak a...
- Elkezdődött a már teltházas Fishing...
- Magyar Péter: nem uralkodni fogok...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Brutálisan erős UV-B sugárzásra...
- Urán tárolásáért ítéltek el egy...
- Hol csobbanhatunk Baranyában?...

