Emléktáblát avatnak Gebauer Ernő emlékére
2012. március 21. szerda 08:06
Gebauer Ernő halálának 50. évfordulóján, a Gebauer-emlékév egyik eseményeként március 24-én, szombaton 15 órakor a festőművész tisztelői emléktáblát avatnak a város polgárai nevében Pécsett, a Bessenyei u. 2. számú háznál.
Az emléktáblát dr. Páva Zsolt, Pécs polgármestere avatja fel. Beszédet mond Pandur József ny. főiskolai tanár, festőművész és dr. Vargha Dezső főlevéltáros. Az ünnepségen tárogatójátékával közreműködik Borsós István.
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Éjjel sem frissül fel igazán a...
- Az MDF egykori képviselője, Pap...
- Baranyában is programokat kínálnak a...
- Kétségessé vált a Balokány jövője
- Gulyás Gergely: döntést hozott a...
- Tasnádi Péter a Balokányról
- Hargitai János: Baranya egyetlen...
- Balokány: csak ígéretek vannak
- Majd' kétszáz drogterjesztőt...
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...

