Együttműködési megállapodást kötött a vállalkozói központ és kiadónk
2016. január 06. szerda 15:22

A megállapodás értelmében a Pécsi Újság.hu és a Mohács Újság. hu a jövőben rendszeresen beszámol a Baranya Megyei Vállalkozói Központ híreiről, rendezvényeiről, ezzel is segítve Pécs és a megye vállalkozóit.
Pohl Marietta (képünkön balról a második), a Baranya Megyei Vállalkozói Központ igazgatója szerdán kereste fel szerkesztőségünket, ahol tájékozódott a hírportálok működéséről.
A látogatást követően együttműködési megállapodást kötött a vállalkozói központ, valamint a hírportálunk kiadója, amelynek értelmében a jövőben a Pécsi Újság.hu és a Mohácsi Újság.hu a jövőben rendszeresen közreadja a vállalkozói központ híreit, tudósít rendezvényeiről, illetve beszámol az aktuális pályázati lehetőségekről, ezzel is segítve a pécsi és a baranyai vállalkozók, cégek működését.
EQM
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Kiszámította a KSH, hogyan alakult az...
- Több mint egy hónapja hiába keresnek...
- Magukat rendőrnek álcázva csapott le...
- Orbán Viktor: a békéhez erő kell, a...
- Pénteken talán már eltehetjük az...
- Kell az erősítés, szolgálati kutyákat...
- Pécs Szépét választották a második...
- Fehér füst szállt fel a vatikáni...
- A PTE-n tanul szeptembertől az első...
- Villanyoszlopnak ütközött egy autó...