Párbeszéd Magyarországért Pártként folytatják Jávorék
2013. február 03. vasárnap 15:23

Párbeszéd Magyarországért Pártra változtatja a nevét, és hamarosan párttá is alakul az LMP-ből kivált Párbeszéd Magyarországért Platform - jelentette be egy budapesti kávéházban tartott vasárnapi sajtótájékoztatón Jávor Benedek (képünkön balról), a platform egyik alapítója.
A sajtótájékoztatón részt vett Szabó Tímea (képünkön jobbról) is, aki bejelentette, hogy a pártnak két - egy férfi és egy női - társelnöke, illetve további öt elnökségi tagja lesz.
A sajtótájékoztatón az is elhangzott, hogy egyelőre nem született döntés az együttműködésről a többi ellenzéki erővel, de miután végeztek a párt létrehozása körüli teendőkkel, meg akarják kezdeni az egyeztetéseket.
(mti)
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Pénteken is folytatódik, sőt,...
- Hargitai János: Baranya egyetlen...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- Baranyában is programokat kínálnak a...
- Gulyás Gergely: döntést hozott a...
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Egy évre befagyasztják az...
- Faggyal, havazással és széllel...
- Rohamosan apad a Duna Mohácsnál is

