Lemondott Bédy István a Fidesz harkányi elnöki posztjáról
2011. március 28. hétfő 13:24
Frissítve: 2011. március 28. hétfő 14:15
A fürdővárost húsz éven át vezető, a megyei közgyűlésben jelenleg is tevékenykedő volt harkányi polgármester tagsági viszonyát megtartja, a párt harkányi alapszervezetének munkájában a jövőben is részt vesz.[$articlePoll]
A Fidesz Magyar Polgári Szövetség harkányi alaptagozata tisztújító közgyűlést tartott 2011. március 25-én, amelyen az új tagok felvétele mellett az új elnökség összetételéről is döntött.
Elnökké az alapszervezetben régóta dolgozó Horváth Tamást választotta nagy többséggel, aki a 2010-es önkormányzati választáson egyedüli fideszesként jutott be a képviselőtestületbe. Az új elnök a Kitaibel Pál Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény igazgatója Harkányban.
Elnökségi tagok:
Baksai Endre Tamás - közgazdász
Bédy István - agrárközgazdász
Kálmáncsy Gyula - a Harkányi Művelődési Ház vezetője
Monostori Zsolt - távközlési technikus
Végi János - szálloda- és étterem tulajdonos, turisztikai szakember.
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Orbán Viktor: holnap eljön az igazság...
- A buszon sodort egy vidítót egy pécsi...
- Ősszel érkezik a nyugdíjasok...
- Még csütörtökön is lehetnek záporok,...
- Műszaki hiba miatt késnek a vonatok a...
- Orbitális csalássorozat végére tettek...
- Nyomtalanul eltűnt egy 34 éves pécsi...
- Árhullám érkezik a Dunán, Mohácsnál...
- Szenzáció! Világbajnoki címet...
- Ismét egyre több migráns próbál...